Studium v zahraničí

Studijní pobyt v zahraničí přináší našim studentům nenahraditelnou zkušenost rozšíření si odborných znalostí a poznatků, seznámení se s prostředím jiné univerzity a v neposlední řadě i kulturní zážitek poznání cizí památek a přírodních krás.

Studijní programy typu Erasmus či Ceepus vnímáme jako nejznámější a pravděpodobně i nejjednodušší možnost pro naše studenty jak studovat v zahraničí. V posledních letech se staly nedílnou součástí vysokoškolského prostředí. Jejich absolvování přispívá velkou měrou k profesnímu a osobnostnímu rozvoji budoucích absolventů vysokých škol a společně se zkvalitněním jazykové vybavenosti, poskytuje absolvování takového pobytu i výrazně lepší pozici na trhu práce.

Ústav etnologie uzavřel na období let 2016 až 2019 smlouvu Erasmus se zahraničními pracovišti, které jsou uvedeny v příloze. Nabídka je postupně rozšiřována.

erasmus_smlouvy.pdf192.61 KB

Mimořádné konzultační hodiny dr. Janečka během zkouškového období proběhnou pouze v pátek 25. 8...

14. Srpen 2017